user warning: Duplicate entry '4568' for key 1 query: INSERT INTO i18n_strings (lid, type, objectid, property) VALUES(4568, 'item', 644, 'title') in /var/mailbox/www/public_html/zsp/modules/i18n/i18nstrings/i18nstrings.module on line 305.

 

http://img1.stylowi.pl//images/items/s/201308/stylowi_pl_inne_10323114.jpg      ZŁOTE SERCA

 

Uczniowie naszej szkoły, działający  jako wolontariusze  w Szkolnym Kole TPD, niosą pomoc osobom niepełnosprawnym uczęszczającym na Warsztaty Terapii Zajęciowej w Busku – Zdroju.
    
Ich praca na rzecz drugiego człowieka została doceniona przez Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Dzieci –  otrzymali z rąk Pani Prezes ,,Złote Serca’’. Taka działalność uświadamia nam, że dzięki wolontarystycznej aktywności człowiek wznosi się ponad własne sprawy, dostrzega innych,  reaguje ze współczuciem i życzliwością, a tym samym kształtuje własną osobowość i staje się dojrzały.
,,ZŁOTE SERCA'' OTRZYMALI:
 Katarzyna Łosin
Magda Trelińska
Natalia Bątkowska
Sylwia Kostka
Magda Soja
Monika Nowak
Wiktoria Kępa
Natalia Majcher
Paulina Zarzycka
Katarzyna Kardynał
Karol Rak
             
Wejdź na stronę Szkolnego Koła TPD i sam zobacz…..
bo WARTO DZIAŁAĆ – ZMIENIAĆ ŚWIAT I SIEBIE
opr.- dumna z wolontariuszy Katarzyna Majcher