Budzenie "Mickiewki"

Zaraz po zakończonym konkursie piękności - Wyborach Miss, "budzenie Wiosny" przenioso się przed szkołę. Postanowiliśmy "obudzić Mickiewkę".  Jest to druga w historii szkoły impreza tego typu.

.

Na specjalne zaproszenie korowód poprowadzili
motocykliści z buskiego klubu Reapers Of Life MC Poland.

Przedstawienia uliczne  znanych komedii i nie tylko ... na alei Mickiewicza prezentowała
grupa artystyczna "Niech się kręci".

Mogliśmy obejrzeć "Makbeta", "Romea i Julię" czy "Świętoszka" ;)

Po „rozbudzeniu centrum Mickiewki”  korowód  udał się w dół alei Mickiewicza.  Uczniowie maszerując aleją tańczyli i śpiewali, humory dopisywały wszystkim.

Odwiedzone zostały także  instytucje oraz szkoły, usytuowane przy buskiej alei, a ich przedstawicielom wręczone zostały symbole wiosny - kwiaty.

Barwny korowód  dotarł  do Buskiego Samorządowego Centrum Kultury, gdzie przewidziany został "Piknik Edukacyjny".

Zapraszamy za rok!!!
też: http://busko.net.pl/dzien-wiosny-w-buskim-ekonomiku-foto,,3,1,1,3,19024,nkultura.html