To były piękne dni...

ZAKOŃCZENIE SZKOŁY MATURZYSTÓW 2023

28 kwietnia 2023 roku odbyła się akademia z okazji ukończenia szkoły przez uczniów klas maturalnych III Liceum Ogólnokształcącego oraz Technikum nr 1.

Ten wyjątkowy dzień rozpoczął się dla tegorocznych absolwentów niezwykle uroczyście - od wprowadzenia Sztandaru oraz odśpiewania Hymnu Szkoły.

Pożegnalne przemówienie wygłosił Pan Dyrektor Andrzej Bilewski, podsumowując cztery lata spędzone przez uczniów w murach naszej Szkoły.

Życzenia od Starosty Buskiego p. Jerzego Kolarza przekazał Sekretarz Powiatu

p. Jerzy Służalski.

Nagrody i statuetki otrzymali uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce

i w sporcie, a także Ci, którzy wykazali się ogromnym zaangażowaniem w życie Szkoły

i społeczności lokalnej.

Laur najlepszego absolwenta otrzymali:

Nikola Pompa z klasy IVB III Liceum Ogólnokształcącego

oraz Szymon Kulpiński z klasy IVe Technikum Nr 1

Pan Dyrektor osobiście wręczył także świadectwa z "czerwonym paskiem".

Statuetkę SUPER PRZYJACIELA otrzymała Aleksandra Bielaś (IVe).

SIEWCĄ SŁOWA została Bożena Słonina (IVe).

ZŁOTA NUTKA powędrowała do Nikoli Pompy (IVB) za uświetnienie śpiewem wielu uroczystości szkolnych.

Tytuł MISTRZYŃ DZIAŁANIA przyznano Martynie Kwiecień i Zofii Pałys (IVB).

Za reprezentowanie Szkoły w roli CHORĄŻYCH POCZTU SZTANDAROWEGO podziękowania otrzymali Jakub Górniak i Maciej Czekaj oraz ASYSTA POCZTU SZTANDAROWEGO - Zofia Pałys (IVB).

SUPER SPORTOWCAMI, którzy zawsze dzielnie reprezentowali Szkołę w zawodach sportowych zostali:

z Liceum

Aleksandra Biały, Roksana Mazur, Jakub Górniak, Patrycja Majcher, Kinga Stanek, Oliwia Żmuda, Wiktoria Dybała, Roksana Bożek, Izabela Sala, Sylwia Grabda, Gabriela Farmas

z Technikum

Anna Jaworska, Natalia Janus, Karolina Dusza, Justyna Pietrzyk

Pan Dyrektor wręczył również dyplomy uczniom, którzy ofiarowali innym najcenniejszy dar, regularnie uczestnicząc w akcjach honorowego oddawania krwi

z klasy IVB: Weronika Czapla, Maciej Czekaj, Jakub Górniak, Tomasz Karcz, Martyna Kwiecień, Magdalena Mazur, Aleksandra Mącznik, Zofia Pałys, Nikola Pompa, Jakub Sikora

z klasy IVe: Kacper Dyrda, Patrycja Gozdek, Jakub Mystek, Kacper Piasecki, Justyna Pietrzyk, Błażej Pruś

z klasy IVh: Karolina Dusza, Klaudia Furman, Klaudia Kaleta, Aneta Mazur, Roksana Mazur, Patrycja Orleańska, Agata Śliz

W części artystycznej akademii mogliśmy podziwiać występy wokalne uczennic klas maturalnych:

Nikoli Pompy

oraz Justyny Pietrzyk (IVe) i Wiktorii Walas (IVh)

Wszyscy maturzyści otrzymali również od Pana Dyrektora pamiątkowe długopisy - liczymy na to, że przyniosą im szczęście na maturze!

W roli konferansjerów wystąpili reprezentanci maturzystów: Martyna Kwiecień i Jakub Górniak (IVB)

oraz Marcel Trzeszkowski i Dominika Kołodziejczyk z klasy IIIA

NASI TEGOROCZNI MATURZYŚCI

KLASA IVB z wychowawcą p. Ewą Kozłowską

Klasa IVe z wychowawcą p. Agnieszką Stachnik-Wach

Klasa IVh z wychowawcą p. Małgorzatą Piwońską

Życzymy powodzenia na maturze!