ZAKOŃCZENIE BRANŻOWEJ SZKOŁY 2023

22 czerwca 2023 roku odbyło się uroczyste zakończenie Szkoły oraz zakończenie roku szkolnego 2022/2023 Branżowej Szkoły I Stopnia Nr 1.

Zgodnie z tradycją uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia Sztandaru oraz odśpiewania Hymnu Szkoły.

Pan Dyrektor Andrzej Bilewski dokonał podsumowania trzech wspólnych lat,

które w murach naszej Szkoły spędziły dwie klasy kończące: III wp oraz III wfp.

Życzenia uczniom, którzy pozytywnie zakończyli rok szkolny 2022/2023 złożyła również pani Renata Krzemień – naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju.

Pani naczelnik wręczyła również Nagrody Starosty uczniom, ktorzy uzyskali najwyższą średnią ocen oraz wykazali się wzorowym zachowaniem.

Nagrody Starosty otrzymali tegoroczni absolwenci: Mateusz Adamczyk (III wp), Aleksandra Dryja (III wfp) i Roksana Sowińska (III wp)

oraz Julia Dyraga (I wp).

Stypendium Dyrektora otrzymała w tym roku Klaudia Soboń (I wp).

Nagrodę specjalną za działalność w Grupie Rekonstrukcji Historycznej „Pułk Żuawów Śmierci” otrzymał Seweryn Sekuła (III wp).

Pan Dyrektor osobiście wręczył również świadectwa z wyróżnieniem uczniom kończącym Szkołę, których średnia ocen wyniosła co najmniej 4,75.

Na pożegnanie wystąpił szkolny zespół muzyczny "Zepsuł". Za sprawą ich porywającego występu wszyscy zgromadzeni mogli przenieść się w wakacyjny klimat.