Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

  Zostań wolontariuszem!!! 

Przyjacielu, możesz zdobyć doświadczenie, spełnić dobry uczynek, odkryć swoje utajone talenty, poznać ciekawe osoby,  a także przeżyć coś, co trudno znaleźć gdziekolwiek indziej…

• Jeśli Twoja sytuacja pozwala Ci wygospodarować trochę czasu,
• Jeśli jest w Tobie gotowość i chęć ulżenia cierpieniu innych,
• Jeśli masz wiele do ofiarowania i chcesz pomóc innym

wybierz wolontariat tak jak …….

uczniowie naszej szkoły, którzy w dniach 11.09. i 22.09. 2023 b.r. uczestniczyli w pomocy chorym pacjentom w buskim hospicjum. Spędzali       z nimi czas na świeżym powietrzu, zabierając ich na spacer po najbliższej okolicy. Dla wielu chorych była to jedyna możliwość wyjścia poza budynek hospicjum, gdyż poruszają się oni jedynie na wózkach inwalidzkich. Stąd ich ogromna wdzięczność dla każdego, kto zechce im pomóc.