Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

Upragniony spacer w słonecznym Buskim "Zdroju"

W dniu 23.05.2023 r. w godzinach popołudniowych uczennice naszej szkoły  udały  się do  Buskiego Hospicjum, aby wyjechać z pensjonariuszami na spacer, korzystając przy tym z pięknej  słonecznej pogody. Radość uczestników tego szlachetnego wydarzenia  była tym większa, iż był to pierwszy spacer w tym roku. Wspaniała pogoda i znakomita atmosfera stworzona przez naszą młodzież przyniosły wiele wrażeń chorym wywołując u nich uśmiech wdzięczności.

 
klasa 1 Cp

Banaś Emilia            
Służalska Roksana
Figiel Gabriela
Sikora Zuzanna
Krzysztofik Zuzanna
Nowak Wiktoria
Stępień Julia
Mrozik Zuzanna

klasa 3 hp
Cieśla Martyna
Kunat Patrycja

klasa 3 Ap 
Robak Klaudia
 
opiekun siostra Helena Chrystiana Budzyńska