Spotkanie z posłem RP

W dniu 8 kwietnia 2016 roku odbyło się spotkanie posła na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej pana Michała Cieślaka z młodzieżą Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1. Tematyka spotkania dotyczyła następujących zagadnień:

1. Czym jest polityka i jak wpływa na naszą codzienność;

2. Gospodarka Polski w I i II dekadzie XXI wieku;

3. Polska i Europa wobec współczesnego kryzysu imigracyjnego.

Uczestnicy spotkania z zainteresowaniem wysłuchali wystąpienia posła pana Michała Cieślaka, biorąc w nim aktywny udział. Uczniowie zadawali pytania związane z działalnością parlamentarną i rolą jaką odgrywa polityka w kształtowaniu świadomości obywatelskiej młodego pokolenia Polaków. W swoim wystąpieniu pan Michał Cieślak przedstawił czym jako polityk zajmuje się na co dzień i przedstawił różne strony swojej działalności jako parlamentarzysta, również te wesołe. Dziękujemy Panu posłowi Michałowi Cieślakowi za odwiedziny w Naszej Szkole.